Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wykładach i pokazach popularnonaukowych z zakresu informatyki, matematyki, chemii i biologii w ramach XI edycji „wagarów w Pierwszy Dzień Wiosny” z Wydziałem Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Termin to 21 marca 2022 w godzinach 9:00-14:00, start w sali nr 27 i 3 w budynku przy ulicy 3 Maja 54.

Dla uczestników przewidzieliśmy Quiz z nagrodami (prosimy zabrać ze sobą telefony).

Grupy zorganizowane prosimy o kontakt i rejestrację w dziekanacie WNSiP do dnia 16.03.2022 (lub wyczerpania miejsc):

KIEROWNIK DZIEKANATU
mgr Beata Kot
tel. 25 643 11 66

plakat pierwszego dnia wiosny z Wydziałem Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UPH w Siedlcach