Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celach szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2021/ 2022. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez komisje wydziałowe do dnia 26 września 2021 r.

Wyjazdy mogą być planowane w terminach od 15 listopada 2021 do 30 września 2022.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z właściwymi koordynatorami wydziałowymi:

Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych - dr Renata Modzelewska-Łagodzin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły naboru w ogłoszeniu:

Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach program Erasmus+ rok ak. 2021/2022 (dokument DOCX)

Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach program Erasmus+ rok ak. 2021/2022 (dokument DOCX wersja dostępna cyfrowo)