Aktualności

Ogłoszenia Wydziałowej Komisji Wyborczej w sprawie wyników wyborów do Uczelnianego Kolegum Elektorów (UKE) na kadencję 2020 - 2024:
plakat I dzień wiosny z WNSPZapraszamy
do udziału w jubileuszowej X edycji
„Pierwszego Dnia Wiosny z Wydziałem Nauk Ścisłych i Przyrodniczych”
w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

W piątek 20 marca 2020 Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach, organizuje „Pierwszy Dzień Wiosny – Dzień Wagraowicza”. W tym roku obchodzimy jubileusz 10-lecia Dnia Wagarowicza z WNSiP. Zatem przygotowaliśmy w tym roku specjalne jubileuszowe spotkanie z naukami ścisłymi i przyrodniczymi, w którym proponujemy: konkursy z nagrodami, interdyscyplinarne wykłady z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych oraz czynny udział w warsztatach i pokazach doświadczeń w pracowniach Wydziału z zakresu: Informatyki, Matematyki, Biologii, Chemii i Fizyki.

W związku ze zmianą godziny rozpoczęcia posiedzenia Senatu w dniu 26.02.2020 r. zaistniała konieczność zmiany terminów wyborów do Uczelnianego Kolegium Elektorów.
Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych ustaliła następujące terminy zebrań wyborczych, które przeprowadzone zostaną w gmachu Wydziału, ul 3 Maja 54:
  • 26.02.2020 r, godz. 11:00, sala 3 - wybory do Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowisku adiunkta i asystenta;
  • 26.02.2020 r, godz. 13:00, sala 3 - wybory do Uczelnianego Kolegium Elektorów w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni.
Wydziałowa Komisja Wyborcza Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych informuje, że zebranie wyborcze w grupie studentów i doktorantów Wydziału planowane jest w godz. 11:00-15:00 w Sali nr 303.
II siedlecki konkurs kodowania w Scratch

Wystawa fotografii Bogusława Skarusa - banerAkademicka Galeria Fotografii serdecznie zaprasza na wystawę Bogusława Skarusa zatytułowaną „Ludzie i miejsca prawdziwe”. Jest to już druga edycja wystawy w AGF, która pierwotnie miała miejsce 2014 roku, jednak została uzupełniona o nowe fotografie. Jak sama nazwa wystawy mówi, prace w niezwykle ciekawych kadrach prezentują ludzi, których autor napotkał i miejsca, które odwiedził podczas swoich dalekich podróży.
Wystawę można oglądać od 4 lutego do 30 kwietnia 2020 roku w godzinach 8:00 - 19:00. AGF znajduje się na dwóch kondygnacjach budynku Instytutu Informatyki przy ul. Sienkiewicza 51.
Wstęp wolny.