WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ rok ak. 2019/ 2020

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celach szkoleniowych (STT) w ramach programu Erasmus+  w roku akademickim 2019/ 2020. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez komisje wydziałowe do dnia 28 maja 2019 r.  Zainteresowane osoby proszone są o kontakt
z właściwymi koordynatorami wydziałowymi.
Wydział Nauk Ścisłych dr Artur Niewiadomski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na stronie:
https://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich 
oraz
https://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami 
znajduje się Zarządzenie nr 15/2019 Rektora UPH z dnia 14 marca 2019 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/2020. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję
o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.


Dodatkowa rekrutacja nauczycieli akademickich na wyjazdy dydaktyczne (STA) w ramach programu Erasmus+

Informujemy, że w związku z rezygnacją kilku nauczycieli z wyjazdów STA w ramach programu Erasmus+ 2018/2019 została uruchomiona dodatkowa rekrutacja na ten rodzaj wyjazdów. Wszystkich zainteresowanych pracowników  prosimy o kontakt z Wydziałowym Koordynatorem programu Erasmus+, drem Arturem Niewiadomskim (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Instytut Informatyki, ul. Sienkiewicza 51, p.102).  Rekrutacja trwa do dnia 04.09.2019 r., natomiast wyjazdy powinny być zrealizowane do 30.09.2019r.


Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach programu Erasmus+ 2018/ 2019


Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celu odbycia szkolenia (STT) w ramach programu Erasmus+  w roku akademickim 2018/ 2019. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez Komisje Wydziałowe do dnia 24.05.2018 r.  Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorem wydziałowym.

Wydział Nauk Ścisłych dr Artur Niewiadomski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na stronie http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich  oraz
http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami
znajduje się Zarządzenie nr 6/2018 Rektora UPH z dnia 12 lutego 2018 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+.

Przypominamy również, że aby ubiegać się o stypendium STA i STT należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym Mobility Agreement Staff Mobility for Teaching (wyjazdy STA) oraz Mobility Agreement Staff  Mobility for Training (wyjazdy STT),  podpisany przez osobę wyjeżdżającą i instytucję przyjmującą. Dokumenty te znajdują się na ww. stronach internetowych.


Dodatkowa rekrutacja pracowników na wyjazdy szkoleniowe (STT) w ramach programu Erasmus+ 2016/2017


Informujemy, że w związku z rezygnacją pracownika z wyjazdu szkoleniowego STT w ramach programu Erasmus+ 2016/2017 została uruchomiona dodatkowa rekrutacja na ten rodzaj wyjazdów. Wszystkich zainteresowanych pracowników  prosimy o złożenie do dnia 19.05.2017 r. u Wydziałowego Koordynatora programu Erasmus+, dra Artura Niewiadomskiego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Instytut Informatyki, Sienkiewicza 51, p.102), poniższych dokumentów:

1. Mobility Agreement: Staff Mobility for Training (skan dokumentu podpisany przez stronę przyjmującą)
2. Formularz zgłoszeniowy pracownika 2016/2017

Powyższe dokumenty są dostępne na stronie internetowej http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielamispotkanie informacyjne

Rekrutacja nauczycieli akademickich i pracowników UPH na wyjazdy w ramach program Erasmus+ 2017/ 2018


Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą rozpoczyna nabór na wyjazdy w celu prowadzenia zajęć (STA) oraz w celu odbycia szkolenia (STT) w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/ 2018. Rekrutacja będzie przeprowadzona na wydziałach przez Komisje Wydziałowe do dnia 1 czerwca 2017 r. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt
z właściwymi koordynatorami wydziałowymi:

Wydział Przyrodniczy – dr hab. Dorota Czeszczewik, prof. nadzwyczajny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Nauk Ekonomicznych i Prawnych – dr Anna Świrska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Humanistyczny dr Maxim Shadurski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..p

Wydział Nauk Ścisłych dr Artur Niewiadomski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na stronie http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich oraz http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami znajduje się Zarządzenie nr 24 Rektora UPH z dnia 2 marca 2017 roku w sprawie zasad organizacji i realizacji wymiany akademickiej w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2017/2018. Prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem zanim podejmą Państwo decyzję o ubieganiu się o stypendium Erasmus+ . Przypominamy również, że aby ubiegać się o stypendium STA i STT należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym Mobility Agreement Staff Mobility for Teaching (wyjazdy STA) oraz Mobility Agreement Staff Mobility for Training (wyjazdy STT), podpisany przez osobę wyjeżdżającą i instytucję przyjmującą. Dokumenty te znajdują się na ww. stronach internetowych.Erasmus+ - Wyjazdy w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych


Mobilność nauczycieli akademickich w celach dydaktycznych poprzedzona jest podpisaniem stosownej umowy dwustronnej z uczelnią zagraniczną. Wyjazdy dydaktyczne można realizować jedynie w uczelniach partnerskich UPH. Wyjazd do uczelni, z którą UPH nie podpisał umowy dwustronnej obejmującej mobilność w celach dydaktycznych nie jest możliwy.

Więcej informacji, rozporządzenia, lista uczelni partnerskich oraz dokumenty zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej:
http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-nauczycieli-akademickich

Erasmus+ - Wyjazdy w celach szkoleniowych
Wszelkie informacje dotyczące wyjazdów w celach szkoleniowych dostępne są na stronie internetowej:
http://www.uph.edu.pl/studenci/program-erasmus/wyjazdy-pracownikow-niebedacych-nauczycielami