WYDZIAŁ NAUK ŚCISŁYCH I PRZYRODNICZYCH

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

Szanowni Studenci

Zgodnie z założeniami zawartymi w Rządowym Programie Przeciwdziałania Korupcji na lata 2018-2020 oraz polityki antykorupcyjnej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, w ramach działań prewencyjnych oraz edukacji antykorupcyjnej, zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu nt. Przeciwdziałanie korupcji, które dostępne jest na platformie szkoleniowej Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Szkolenie prowadzone w formie e-learningowej, trwające około 1 godziny, składa się z zestawu lekcji, testu i ankiety. Po zakończeniu szkolenia i wykonaniu testu można wygenerować uzyskany certyfikat z wpisaniem swojego imienia i nazwiska.

Kod dostępu do szkolenia zostanie wygenerowany na stronie szkolenia po naciśnięciu przycisku "wejdź". Zachowanie unikalnego kodu pozwoli Państwu na dostęp do dwóch kolejnych szkoleń z zakresu korupcji oraz uzyskania certyfikatów z tych szkoleń.

Osobą kontaktową w przypadku pytań lub wątpliwości jest Pełnomocnik Rektora ds. Polityki Antykorupcyjnej UPH w Siedlcach – dr hab. Marzena Wójcik-Augustyniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.