Akademicka dycha - plakat z biegnącymi ludźmi

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na długo wyczekiwaną, premierową imprezę biegową „Akademicką Dychę". Jest to wspólne przedsięwzięcie Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz lokalnych stowarzyszeń sportowych.

Start imprezy przewidziany jest na 22 maja 2022r. na godzinę 09:00. Patronem honorowym wydarzenia jest Lidia Chojecka - Leandro. W ramach wydarzenia odbędą się: bieg na:

• 10 km, sztafeta 4 x 2,5 km,
  • marsz NW na 5 km.

Czynni studenci UPH są zwolnieni z opłaty startowej. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy z chipem i czterema agrafkami, napoje na trasie, posiłek regeneracyjny oraz koszulkę. Na mecie będzie czekał pamiątkowy medal dla uczestników.

Zachęcamy do zapisywania się do udziału w biegu ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. W momencie bycia czynnym studentem UPH należy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać numer albumu aby zostać zwolnionym z opłaty startowej.

Zapisać się można za pośrednictwem strony: DoStArTu. Na stronie tej znajduję się również regulamin imprezy.