Szanowni państwo, pracownicy i studenci Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych oraz całej uczelni siedleckiej w imieniu Kolegium Dziekańskiego WNSP chciałbym państwu złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych świąt pomimo tej dziwnej atmosfery, w której przyszło nam funkcjonować w ostatnim czasie. Życzę również państwu wielu spotkań w gronie najbliższych w gronie przyjaciół. Korzystając z okazji w najbliższym nadchodzącym Nowym Roku, chciałbym również państwu życzyć wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów. Wesołych Świąt. Wesołych Świąt!

Życzenia złożyli (od lewej):

• dr hab. Agnieszka Gil - Świderska, prof. uczelni, dyrektor Instytutu Matematyki
  • dr Artur Niewiadomski - dyrektor Instytutu Informatyki
  • dr hab. Marzena Stańska - profesor uczelni, dyrektor Instytutu Nauk Biologicznych
  • dr hab. Cezary Sempruch - profesor uczelni - dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych
  • dr hab. Janina Kopyra - profesor uczelni - dyrektor Instytutu Nauk Chemicznych