dr hab. Cezary Sempruch, profesor uczelni Dziekan WNSP

Szanowni Państwo,

Studenci pierwszego roku studiów na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

Jako Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych pragnę Państwa bardzo serdecznie przywitać w naszej społeczności akademickiej.

Zważywszy na nietypową sytuację w jakiej znajdujemy się obecnie, a szczególnie Państwo – studenci pierwszych lat, chciałbym zapewnić że zarówno ja, jak i Dyrektorzy Instytutów, opiekunowie roku, nauczyciele akademiccy, pracownicy Dziekanatu, pracownicy administracji, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dlatego zapraszam, zachęcam do kontaktu – telefonicznego, zdalnego, mailowego, każdego innego, jeśli tylko będziecie mieli taką potrzebę.

Wierzę, że uda nam się przetrwać ten trudny czas i wkrótce będzie okazja do spotkania i poznania się w realnej rzeczywistości.

Z serdecznymi pozdrowieniami, życzeniami pomyślności i zdrowia

dr hab. Cezary Sempruch, profesor uczelni
Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych