Szanowni Państwo

Zaliczenie zajęć w ramach projektu Legia Akademicka odbędzie się 8 maja. Bardzo prosimy wszystkich uczestników o logowanie się przede wszystkim na grupy I w godzinach: 9.30 oraz 11.15.
Podczas zaliczenia każdy zdający będzie obserwował wyświetlany na ekranie w postaci prezentacji test – około 30 pytań. Należy go wypełniać w czystym arkuszu edytora tekstu według wzoru:

1. Imię i nazwisko na górze arkusza + numer grupy.
  2. Numer pytania – poprawna odpowiedź/odpowiedzi (pytania mogą mieć bowiem więcej niż jedną poprawna odpowiedź).

Po wyświetleniu ostatniego pytania każdy zdający zobowiązany jest niezwłocznie odesłać odpowiedzi (zatytułowany swoim imieniem i nazwiskiem arkusz) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Osoby, które z przyczyn obiektywnych nie będą mogły przystąpić do zaliczenia w wyznaczonym terminie proszone są o kontakt z koordynatorem programu, dr hab. Stanisławem Topolewskim na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia innego terminu zaliczenia.

Pozytywne zdanie egzaminu stanowi warunek konieczny uczestnictwa w praktycznej części programu. Zostanie ona uruchomiona kiedy tylko warunki do jego odbycia będą z punktu widzenia zagrożenia epidemicznego sprzyjające.