Katedra Edukacji Nauczycielskiej Instytutu Edukacji oraz Instytut Matematyki i Fizyki Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach zapraszają dzieci w wieku 5-6 lat do udziału w kolejnej edycji Konkursu Matematycznego „Żyrafka". Tegoroczny konkursu odbędzie się w czwartek 23 maja 2019 roku o godz. 10.00 na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, przy ul. 3 Maja 54, Aula 303.

Zmagania najmłodszych matematyków patronatem honorowym objęli Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik oraz JM Rektor Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego prof. dr hab. Tamara Zacharuk.

Zgłoszenia uczestnictwa dzieci w Konkursie (maksymalnie 3 osoby z przedszkola/zerówki) dokonuje nauczyciel za pomocą formularza elektronicznego dostępnego na stronie www.zyrafka.uph.edu.pl w terminie od 8.04.2019 do 30.04.2019 lub do wyczerpania miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podsumowanie Konkursu odbędzie się 30 maja 2019 roku o godz. 10.00 na Wydziale Nauk Ścisłych Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, przy ul. 3 Maja 54, Aula 303. Zaplanowane są unikatowe warsztaty matematyczne dla dzieci

A w tamtym roku impreza wyglądała tak:

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

W imieniu organizatorów