AGF Studenci naszej uczelni z kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne są wszechstronnie uzdolnieni, okazuje się, że realizują swoje pasje w wielu dziedzinach. Dowodem tego jest ich wystawa fotografii, na którą AGF serdecznie zaprasza.
Kto pokazał swoje prace: Alicja Mikiciuk, Michał Hawryluk, Weronika Harasimiuk.
Gdzie: AGF, Instytut Informatyki UPH, ul. Sienkiewicza 51 (pierwsze piętro).
Kiedy: codziennie od 15 kwietnia do 30 czerwca 2019 roku w godzinach 8:00 – 19:00.

Wstęp wolny.

W promieniach słońca

W Promieniach Słońca
Fotografia zawsze odgrywała w moim życiu ważną rolę. Często uwieczniam rodzinne spotkania oraz malownicze krajobrazy wszędzie tam, gdzie się pojawiam. Szczególnie ujmują mnie wschody i zachody słońca. Jest w nich coś niezwykłego. Ta wystawa ukazuje tylko nieliczne zdjęcia z moich zasobów. Przedstawiam je ponieważ w każdym z nich jest kawałek mojego zachwytu nad pięknem natury oraz jej różnorodnością.
Alicja Mikiciuk

City Lights

City Light
Nie jestem profesjonalistą, jedynie próbuję przedstawić to, co według mnie jest interesujące. Fotografie powstały podczas wieczornych wyjazdów do okolicznych miast. Starałem się uchwycić atrakcyjność oraz ciekawy wygląd miasta nocą, kreowany przez miejskie oświetlenie, stąd też nazwa: CITY LIGHTS.
Michał Hawryluk

Wiosna w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz dolny to mała, urokliwa miejscowość na lubelszczyźnie, posiadająca fascynującą historię. Tutejsze zabytki cechuje oryginalność, autentyzm, a okolice miasteczka zachwycają swoim bogactwem natury i krajobrazu. W wystawie swoich zdjęć chciałam przedstawić miejsce dla mnie wyjątkowe, z którym związane są emocje, osobisty sentyment. Zawsze z chęcią tam wracam i każdemu polecam wybrać się do Kazimierza Dolnego choćby na spacer wzdłuż Wisły niedzielnym popołudniem.
Weronika Harasimiuk