Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Nauk Ścisłych do udziału w XLII Międzynarodowym Seminarium Kół Studenckich ("Koła Naukowe Szkołą Twórczego Działania”), które odbędzie się na terenie akademickiego miasteczka Kortowo w Olsztynie w dniach 21-22 maja 2013.
Seminarium ma charakter interdyscyplinarny, jego celem jest wymiana osiągnięć studenckich kół naukowych działających na uczelniach wyższych w kraju i zagranicą.

Obrady odbywać się będą w następujących sekcjach:
  • kształtowania i ochrony środowiska
  • nauk biologicznych
  • nauk ekonomicznych
  • nauk geodezyjnych
  • nauk humanistycznych
  • nauk matematycznych i informatycznych
  • nauk medycznych
  • nauk o żywności
  • nauk pedagogicznych
  • nauk politycznych
  • nauk prawnych
  • nauk społecznych
  • nauk technicznych
  • nauk weterynaryjnych
  • nauk zootechnicznych i produkcji zwierzęcej
  • produkcji roślinnej
  • sztuki

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać wraz z abstraktem w nieprzekraczalnym terminie do 10 kwietnia 2013 r. Zgłoszenia i prace nadsyłane po tym terminie nie będą przyjmowane. Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie od 1 marca 2013 r. na stronie internetowej: http://www.uwm.edu.pl/mskn

Przewidywany ogólny program seminarium:
21 maja 2013 roku (wtorek) – otwarcie seminarium, obrady w sekcjach, obiad, wieczorem ognisko integracyjne.
22 maja 2013 roku (środa) – wizyta w parku linowym ,,Hardcore" lub wycieczka do skansenu w Olsztynku.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.