Baner zaproszenie na spotkanie z Mają Popielarską

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Mają Popielarską. Spotkanie to odbędzie się 19 maja 2022r. o godzinie 10:00 w Auli im. Skolasińskiego w Instytucie Nauk Biologicznych, ul. Prusa 14.

Szanowni Studenci

Zgodnie z założeniami zawartymi w Rządowym Programie Przeciwdziałania Korupcji na lata 2018-2020 oraz polityki antykorupcyjnej Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, w ramach działań prewencyjnych oraz edukacji antykorupcyjnej, zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu nt. Przeciwdziałanie korupcji, które dostępne jest na platformie szkoleniowej Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Szkolenie prowadzone w formie e-learningowej, trwające około 1 godziny, składa się z zestawu lekcji, testu i ankiety. Po zakończeniu szkolenia i wykonaniu testu można wygenerować uzyskany certyfikat z wpisaniem swojego imienia i nazwiska.

Kod dostępu do szkolenia zostanie wygenerowany na stronie szkolenia po naciśnięciu przycisku "wejdź". Zachowanie unikalnego kodu pozwoli Państwu na dostęp do dwóch kolejnych szkoleń z zakresu korupcji oraz uzyskania certyfikatów z tych szkoleń.

Osobą kontaktową w przypadku pytań lub wątpliwości jest Pełnomocnik Rektora ds. Polityki Antykorupcyjnej UPH w Siedlcach – dr hab. Marzena Wójcik-Augustyniak, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akademicka dycha - plakat z biegnącymi ludźmi

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność zaprosić Państwa na długo wyczekiwaną, premierową imprezę biegową „Akademicką Dychę". Jest to wspólne przedsięwzięcie Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz lokalnych stowarzyszeń sportowych.

Start imprezy przewidziany jest na 22 maja 2022r. na godzinę 09:00. Patronem honorowym wydarzenia jest Lidia Chojecka - Leandro. W ramach wydarzenia odbędą się: bieg na:

• 10 km, sztafeta 4 x 2,5 km,
  • marsz NW na 5 km.

Czynni studenci UPH są zwolnieni z opłaty startowej. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy z chipem i czterema agrafkami, napoje na trasie, posiłek regeneracyjny oraz koszulkę. Na mecie będzie czekał pamiątkowy medal dla uczestników.

Zachęcamy do zapisywania się do udziału w biegu ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. W momencie bycia czynnym studentem UPH należy na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać numer albumu aby zostać zwolnionym z opłaty startowej.

Zapisać się można za pośrednictwem strony: DoStArTu. Na stronie tej znajduję się również regulamin imprezy.

Zapraszamy na XIII edycję kultowego wydarzenia warszawskiej społeczności IT. W dwudniowym programie znajdą się 34 ścieżki, 230 wystąpień, dla zarejestrowanych uczestników nawet 3 miesiące dostępu do wystąpień VoD, najlepsi specjaliści IT, Giełda Pracy IT z 60+ wystawcami.

Terminarz:

• 01/04 – online (transmisje na żywo)
  • 02/04 – Koszykowa 75 (bud. Wydz. MiNI PW)

Szczegóły na stronie wydarzenia.

Komisja Wyborcza Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych informuje, że 6 kwietnia 2022 r. (środa) w auli nr 27 o godz. 13:00 odbędą się wybory uzupełniające do Senatu (2 mandaty) na kadencję 2020-2024 w grupie nauczycieli akademickich zatrudnionych na stanowiskach profesora i profesora uczelni na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych.